Poszukiwany sprawca wypadku w Dulowej! UDOSTĘPNIJ!

0

Policja poszukuje sprawcy wypadku z dnia 31.10.2019 na DK79 w Dulowej i apeluje o pomoc.  Kierujący nieznanym pojazdem (prawdopodobnie to Audi kombi ciemnego koloru), poruszał się drogą krajową od Woli Filipowskiej w kierunku Młoszowej.

Jak informuje Chrzanowska Policja: Kierujący zaczął wyprzedzać jadące przed nim samochody. Z naprzeciwka nadjeżdżał hyundai kierowany przez 26-latka z Rudy Śl., nie chcąc się z nim zderzyć wrócił na prawy pas jezdni i uderzył w chevroleta kierowanego przez 35-latka z Krzeszowic, ten wypadł z toru jazdy i zderzył się czołowo z hyundaiem. Sprawca nie zatrzymał się i nie udzielił pomocy poszkodowanym. Kontynuował dalszą jazdę w kierunku Młoszowej.  W wypadku ranne zostało 5 osób, 3 ciężko.

Policja prosi o przejrzenie zapisów kamer samochodowych oraz monitoringu przy sklepach i firmach ponieważ samochód sprawcy został być może przez nie zarejestrowany.  OSOBY mające jakiekolwiek informacje, mogące pomóc w szybkim ujęciu sprawcy Proszone są o kontakt z najbliższą jednostką policji!