CHRZANÓW: Dźgnął sąsiadkę nożem i zabarykadował się w mieszkaniu! W akcji policyjni Antyterroryści – ZDJĘCIA

0

Około godziny 8.00 dyżurny chrzanowskiej policji odebrał zgłoszenie z którego wynikało iż na klatce schodowej jednego z bloków 47-latek dźgnął swoją 68-letnią sąsiadkę nożem, ta z obrażeniami ciała została przewieziona do szpitala przez przybyły na miejsce ZRM.  Napastnik w tym czasie zabarykadował się w mieszkaniu. Na miejsce przybyły liczne siły i środki policji oraz straży pożarnej.

Z relacji świadków zdarzenia dowiedzieliśmy się że mężczyzna miał grozić wysadzeniem bloku (tej informacji nie potwierdza na ten moment policja).  Z mężczyzną przez drzwi  przez kilkadziesiąt minut rozmawiał policyjny negocjator, który miał nakłonić 47-latka do poddania się i opuszczenia mieszkania, próba ta nie przyniosła oczekiwanego rezultatu.

Do akcji wkroczył Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny Policji z KWP w Krakowie. Po użyciu granatów hukowych przez mundurowych, mężczyzna otworzył drzwi od mieszkania, po czym został obezwładniony i zatrzymany.  Na miejscu czynności prowadzą policyjni biegli.

ZDJĘCIA:

Zabronione kopiowanie jakiejkolwiek treści (tekst, zdjęcia) 
bez zgody redakcji portalu Chrzanowski112.pl [!]